Çağrı Metni

Yalova Üniversitesi İşletme Bölümü tarafından 2014 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl yedincisi planlanan Uluslararası İşletme Öğrencileri Konferansı (ICOBS) 26 -27 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. ICOBS işletme ve ilgili alanlarında lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenimi gören öğrencilerin bilimsel çalışmalarını ve deneyimlerini paylaştıkları beraberinde yeni fikirler edinebilecekleri bir atmosfer yaratmayı amaçlamaktadır. 

Uluslararası düzeyde gerçekleştirilecek olan ICOBS’23, öğrencilerin bilimsel araştırma yapma ve sunma yetkinliklerini geliştirebilecekleri, çalışmalarıyla ilgili geri bildirim alabilecekleri, ilgilendikleri alanda çalışan öğrenci ve akademisyenlerle bir araya gelebilecekleri bir ortam sunmaktadır. 

Kabul edilerek kongrede sunulan özet bildiriler online olarak yayınlanacak ISBN numaralı ICOBS’23 Bildiriler Kitabı'nda yayınlanacaktır. Dileyen katılımcılar tam metinlerini dergi hakem sürecinden geçmek şartıyla konferansımızı destekleyen dergilerde yayınlatabilecektir.

Yurtiçi ve yurtdışında işletme ve ilgili alanlarda lisans ve lisansüstü öğrenimlerini sürdüren öğrencileri ve kariyerinin başında olan akademisyenleri 26- 27 Nisan 2023 tarihinde yüz yüze gerçekleştirilecek olan 7. Uluslararası İşletme Öğrencileri Konferansında aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla 

ICOBS Düzenleme Kurulu